Koncerty

koncerty

Koncerty tematyczne w wykonaniu firmy MonkaMusic to wyjątkowa oferta dla najbardziej wymagających klientów. Koncert może być samodzielnym wydarzeniem jak i częścią oprawy muzycznej bądź atrakcją podczas bankietu, przyjęcia czy innego rodzaju eventu. Poniżej prezentujemy przykładowe recitale, które na stałe posiadamy w naszej ofercie. Niektóre z nich wzbogacone są również o różnego rodzaju anegdoty i ciekawostki dotyczące wykonywanych utworów, artystów czy tematyki koncertu.

Love is in the air

Koncert jest opowieścią o miłości i jej wielu obliczach - tej romantycznej, niespełnionej, zazdrosnej, namiętnej, nieszczęśliwej, matczynej, a także szalonej. W programie utwory takie jak „Part-time lover”, „Fever”, „With or without you” czy „Będę z Tobą".

Wielcy Nieobecni i ich wieczne piosenki

Koncert pamięci znanych polskich artystów. W programie znajdują się piosenki z repertuaru takich twórców jak: Agnieszka Osiecka, Czesław Niemen, Andrzej Zaucha, Anna Jantar czy Grzegorz Ciechowski.

Cały ten jazz

Koncert w trakcie którego zabrzmią najpiękniejsze standardy jazzowe w odświeżonych aranżacjach. Będzie można usłyszeć zarówno ballady jazzowe jak i bluesa. Nie zabraknie także kompozycji swingowych oraz energetycznej samby.

Leniwe popołudnie

Akustyczny koncert podczas którego możemy usłyszeć popowe przeboje w niekonwencjonalnych jazzowych aranżacjach. Kameralny recital, który jest doskonałą propozycją na relaksujące popołudnie w towarzystwie dobrej muzyki. 

Być kobietą 

W programie koncertu utwory o kobietach i dla kobiet wzbogacone żartobliwymi anegdotami. Będzie można usłyszeć takie utwory jak: „Gdzie Ci mężczyźni”, „Natural woman”, „Jej portret”, „Diamonds are a girl’s best friend”, „Single Ladies” czy „Supermenka”.

Tribute to ...

W naszej ofercie posiadamy szereg koncertów będących hołdem dla najwybitniejszych artystów muzyki jazzowej i rozrywkowej. To muzyczna prezentacja ich twórczości wzbogacona informacjami biograficznymi oraz ciekawostkami z ich życia.

Night fever - hity disco i funk

Gorące taneczne przeboje szalonego minionego stulecia ! Mieszanka utworów artystów takich jak: Bee Gees, Michael Jackson, Tower of Power, Earth Wind and Fire, Kool & The Gang czy Jamiroquai z pewnością rozgrzeje publiczność do czerwoności. 

Muzyka z ekranu

Koncert „Muzyka z ekranu” to zbiór najpopularniejszych piosenek z filmów, bajek oraz musicali. „Kolorowy wiatr” (Pocahontas), „Hakuna Matata” (Król Lew), „I see fire” (The Hobbit), czy tytułowa piosenka jednego z najwspanialszych musicali wszechczasów - „Deszczowa piosenka”, to tylko niektóre z hitów, które zabiorą publiczność w podróż po filmowym świecie. 

Let it snow !

Klimatyczny koncert, który znakomicie wprowadza w atmosferę zbliżającego się okresu świątecznego. Publiczność będzie miała okazję do chwili zadumy słuchając utworów takich jak „Have yourself a Merry Little Christmas” czy „I’ll be home for Christmas”. Wspólne śpiewanie z pewnością nie będzie stanowiło problemu, gdyż refren „Jingle Bells”, „Let it snow” czy „Dzień jeden w roku” jest wszystkim bardzo dobrze znany. Utwory muzyczne oraz zabawne anegdoty związane ze Świętami z pewnością będą doskonałą alternatywą na spędzenie miłego wieczoru. 

Hej, hej ułani !

Koncert z okazji obchodów Święta Niepodległości. W programie znajdują się takie utwory jak „My pierwsza brygada”, „Kadrówka”, „Warszawianka”, „Wojenko, wojenko” czy „O mój rozmarynie”.